Kokteyl İkramları
Sünnet Tahtı Kiralama
Davet Kokteyli
Gelin ve Damat Masası Süsleme
Balon Süslemeleri
Kokteyl Masa Süslemeleri
Maçka Evlendirme Dairesi Nikah Kokteyl Salonu
Davet Yemekleri
Kokteyl Hizmeti
Kokteyl Masa Kiralama
Kokteyller
Kokteyl Masa Süsleme
İşyeri ve Dukkan Kokteylleri
Nişan Organizasyon
Açılış Kokteyli
Kokteyl Hizmetleri
Açılış Balon Süsleme
Kokteyl Organizasyon
Şamdan Kiralama
Davet Hizmetleri
Koktyel Masa Kiralama
Düğün Organizasyonları
Catering Organizasyon
Davet Kokteylleri
Düğün Süsleme
Açılış Süslemeleri
Yılbaşı Organizasyonları
Kokteyl Organizasyonları
Çocuk Doğum Günü
Açılış Davetleri
Ana Menü
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

» Çevrimiçi Üyeler: 0

» Toplam Üye Sayısı: 1
» En Yeni Üye: davet
Resimler
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

Parola



Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
Nikah Töreni Kokteyl
sticky

Nikah KokteylTürkiye genelinde artık sade bir düğün sonrasında Nikah Töreni Kokteyli yeni evlenen çiftler tarafından daha çok rağbet görmeye başladı. Mekan olarak ta yer aramaya gerek kalmadan belediye & nikah dairesi ortalama 2 saat yer sağlıyor. Sadece nikah organizasyonu, için gün almış çiftlere catering ve, organizasyon firmaları arasından birini tercih etmek kalıyor. Bir çok aile merak eder Nikahta Neler İkram edilir sizlere kısaca pratik bilgiler vericeğiz. Özellikle catering için firmalarla anlaşırken kapalı mekanda olacaksa Kokteyli Nikah koku yapmayan menüleri seçmenizi öneriyoruz. Ayrıca nikah salonları içecek ve yiyecekler için mutfak sağlamıyor bunları göz önünde bulundurmanız gerekir. İstanbul ve bir çok şehirde, nikah kokteyl ikramları konusunda size farklı paketler sunabilecek bir çok şirket mevcut. Vaktiniz varsa catering firmaları, ile anlaşma sağlarken ofis yada depolarına giderseniz sizlere kullanılacak servis ekipmanlarını sunacaktır. Sadece kokteyl menü ikramları değil gelin yolları, bistro masa süslemeleri gibi bir çok hizmeti yerinde inceleyebilirsiniz. Menü fiyatları, paketleri, düzenleme, örnekleri gibi tüm detayları yazılı olarak almanızda fayda sağlayacaktır. Birkaç Nikah Organizasyon ayrı firmadan hizmet alırsanız bazı aksilikler yaşayabilirsiniz. En mutlu gününüzde sizlerin tüm istekleri doğrultusunda çalışma gerçekleştirecek bir, nikah organizasyon firması ile çalışmanız konusunda dikkat etmelisiniz.  Gerçek şıklığı en başta Kokteyl Tarzı Nikah Organizasyonları gerçekleşirken bistro masaların örtü ve üstündeki dekorasyon süsleri gösterir. Renk seçimlerinizi ona göre yapmalı ve daha önceki yapmış olduğu organizasyon çalışmalarını görmelisiniz. Aslında sizin için bunları kolayca sağlayacak yanı Nikah Kokteylinde neler ikram edilir, bu hizmeti paket fiyatları bir şirket yapabilir. Deneyimli bir düğün şirketi ile görüşürseniz sizin adınıza tüm hizmeti gerçekleşir.  Anlaşma yapmadan önce bizimde yapmış olduğumuz hizmetleri,  davet firmaları arasından tercih etmeden görmenizi hatırlatırız.


Düğün Organizasyonları

Düğün OrganizasyonlarıMutlu çiftlerin hayatlarının en güzel telaşı Düğün Organizasyonu, bu telaşa renk katmak için hayallerindeki gibi bir düğün için sizlere bilgiler sunacağız. Hayalinizdeki gibi bir düğün organizasyonu, nasıl yapılır, nasıl olmalı, planlama, nelere dikkat edilmeli, hazırlıkları, fiyatları gibi bir çok bilgi sunup fikir sahibi olmanızı sağlayacağız.  İlk önce renklerden başlayalım beyaz, pembe, mor aklınızda renkleri oluşturun düğün süsleme için konsept oluştururken çok faydalı olacaktır.  İstanbul da Düğün Organizasyon Firmaları temanıza uygun birçok seçeneği bu sayede kolayca sunacaktır.  Son modellerde gelinlik seçimlerini yapmadan önce geniş bir araştırma yapmanızda seçenekler arasındadır. Düğün için beyaz renkler de gelinlikler zarif ve şık bir hava katacaktır. Düğün & davet organizasyonları gerçekleştiren firmaların web sitelerinde örneklere bakmakta sizlerin fikir sahibini olmanızı sağlar. Sadece düğün için beyaz renkler size sıkıcı geliyorsa son gümüş ve altın yaldızlı birçok süsleme seçeneği var. Beyaz renkle sınırlandırmayın o zaman hayal gücünüzü kullanın ve, düğün firmaları ile görüşün eminiz ki onlar size süsleme örneklerini gösterecektir. Tabiî ki herkesin istediği aslında kır alanında bir düğün organizasyonudur. Yem yeşil bir alanda renkli çiçeklerle,  özel süslemeler birleşince muhteşem bir düğün alanı oluşturulur.  Plaj düğünü, tekne düğün organizasyonları da mas mavi deniz ile birleşince düğününüze farklı bir hava katacaktır. Çok pahallı Plaj Düğünü diye sakın düşünmeyin eğer kiralayabileceğiniz boş bir plaj varsa orayı biz muhteşem bir düğün alanına getirebiliriz. Kiraladığınız tekne, plaj, mekan, kır, düğün organizasyonu için sizlere boş bile olsa orayı farklı ekip ve ekipmanlarımızla tüm eksikleri gideriyor harika bir düğün alanına getiriyoruz.  Sakın 2500TL ye düğün organizasyonu, kokteyl catering olur mu demeyin sizlere sunacağımız menüler ve ekipler hakkında bilgi almanızı öneririz.  En şık düğünü  unutmayalım ki  en iyi, organizasyon firmaları gerçekleştirir. Dilerseniz düğün kokteyli, nikah organizasyonu gibi tüm ayrıntıları ekibimize bırakıp size sadece katalog dan seçim yapıp beğenmek kalır.  Hatırlatmak isteriz ki Düğün & Davet Organizasyonu için tüm catering kokteyl ekipmanları  ve çalışacak personelleri kendi bünyemizden karşılıyoruz. Bu yüz den düğün ve catering şirketleri arasında en uygun fiyatlarla hizmet vermemiz kolaylaşıyor. 


Açılış Organizasyonları

Açılış OrganizasyonTürkiye genelinde başarılı Açılış Organizasyonu nasıl yapılır, düzenleme, töreni, neler ikram edilir, nelere dikkat edilmeli gibi birçok bilgiyi sizlerle 13 yıldır deneyimizi ile paylaşacağız. Tanıtım için bir açılış düşüncesindeyseniz bunu eğlence ile birleştirmek akıllıcadır. Market açılışları, mağaza açılışı, gibi işyerleri organizasyonlar için semtinizde dikkat çekmek önemlidir. Bu hizmetler arasında broşür dağıtımı yapan palyaçolar, hostesler, kostümlü animatörler seçeneklerin ilk başında gelir. Açılış için bütçeniz biraz yüksekse şişme palyaço ve fly tüp mutlaka duşunun üzerine kurumsal logonuzu yerleştirebilir ve reklamlarınızı açılış esnasında yapabilirsiniz. Sadece bunlar değil açılış için ücretsiz olarak dağıtılan ikramlar da mevcut. İkramlar için ilk sırada popcorn arabası gelir sonrasında pamuk şeker, Osmanlı macunu kiralama gibi ikramları firmadan talep ederseniz mutlaka alışveriş için gelen konuklarınız memnun kalacaktır. Tüm açılış organizasyonlarında vaz geçilmez olarak bilinen Açılış Organizasyon FirmalarıAçılış Balon Süslemeleri tüm işyerleri ilk günde mutlaka yaptırır.  İstanbul daki Organizasyon Firmaları ile anlaşmadan önce hazır paketleri sormanızı hatırlatırız. Hazır paketler açılış organizasyonları için en uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Sıra geldi en önemli organizasyonlardan biri olan davet kokteylleri…  Kimler en çok tercih ediyor özellikle Emlak Ofisi, kurumsal bayii açılışları, mağaza, satış ofisleri gibi bir açılışı için kokteyl organizasyonu tercih ediyor.  Aylarca mekanınıza tadilat ve dekorasyon yaptınız hazırlıkları da duşundunuz tüm özel misafirlerinizi davet ettiniz ve sıra geldi bir, organizasyon şirketleri arasında biriyle anlaşmaya… Öncelikle davetli sayınızı belirlemeniz anlaşma yapmadan önce önemlidir zira sonradan gelen konuklar çok olursa büyük bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Bunun önene geçmek için bir çok seçenek mevcut mesela kişi sayınızı 20 kişi yada daha ustu olarak anlaşma yapabilirsiniz. Açılış için Catering Firması sizlere yeterli ekipmanları bu şekilde sağlar. Aldığınız Catering İkramları içinde bunu yaparsan sonradan sorun yaşamasınız. Şık kokteyller tabiî ki masa düzenin güzel oluşturulması ve süslemelerinden geçer. Kurumsal renklerinize uygun bistro masa süslemeleri üzerinde çiçekler dikkat çekici unsurlardır.  Daha fazla detay ve bilgi için 0212 2134500 arayabilir müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.  Uygun Fiyatlı Caering Firması arıyorsanız paketlerimizi bakıp detayları görmenizi öneririz.


Catering Organizasyon

Catering OrganizasyonDavet & Catering gözünüzde büyümesin bir çok farklı seçenekler sizle hızlı ca çözümler sunabiliriz. Mesela göz kamaştıran bir Kokteyl Organizasyonu yada Düğün Catering Hizmetleri sadece aramanız ve bilgi almanız yeterli olacaktır. Arama dışında bizde mail yoluyla da teklif alabilirsiniz. Sadece Düğün Organizasyonu büyükler için değil çocuklar içinde eğlenceli olabilir. Şişme oyun parkları, pamuk şeker arabası kiralama gibi farklı seçeneklerde sunabiliriz.  İstanbul genelinde Catering & Organizasyon firması olarak her kez için farklı paket fiyatlar oluşturuyoruz.  Davet sizlere Kokteyl İkram Menüleri mekan süslemeleri, ekipman kiralama gibi hizmetlerde sunuyor.  Bir çok semtte Nikah Kokteyli ve Catering Hizmeti vermekteyiz. Kendi ekibimizle çalışmalarımızı yapıyor ve kendi araçlarımızla nakliyesini gerçekleştiriyoruz.  Nikahlı Kokteyl, Coffe Break, Doğum Günü Partisi,  Açılış Organizasyonu gibi bir çok hizmet servisi için 0532 576 40 82 arayabilir bilgi alabilirsiniz.  Bir Organizasyon ve Catering Şirketleri ile anlaşmadan neler dikkat edilmeli, ne yapmalı, nasıl olur, nedir kısaca anlatalım. Öncelikle anlaşma yapacağınız bir Catering yada Davet Firması ile yapmış olduğu çalışmaları görmek eğer imkanız varsa yerinde görmek daha iyi olacaktır. Catering ve Organizasyon Fiyatları ile anlaşma yaparken sözleşme yapmak.  Kokteyl İkram Menülerine Dikkat etmek eğer yaz günü ise organizasyon hemen bozulmayacak ürünlerden tercih etmek çok yardımcı olacaktır.


Kokteyl Organizasyonu

Açılış OrganizasyonuKokteyl ve Açılış Firmaları içinden tedarikçi olarak hizmet alacağınız şirketi dikkat etmeniz gerekmektedir. Her hizmeti sizlere profesyonel olarak sağlamasına ayrıca yiyecek ve içeceklerin taze olarak sizlere getirilmesine kadar bir çok önemli unsurlar vardır. Kokteyl Davet Organizasyonu olarak yiyecekleri en taze şekilde sizlere ulaştırmaya içeceklerin ise güvenli marketlerden alınmasına kadar tüm yiyecek ve içecek ikramları dikkat ediyoruz.  Tabiki sonrasında bu kokteyl ikramlarının güler yüzlü garson, servis hostesi gibi ekibimizle de misafirlerinize dağıtılmasını sağlıyoruz. Peki nerelere hizmet veriyoruz. Nikah Kokteyl Organizasyonları bizim devamlı olarak çalıştığımız belediye salonları  mekanları düğün kokteylleri gibi hizmetleri İstanbul genelinde vermekteyiz.


Parti Organizasyonu

( Parti OrganizasyonuParti Organizasyonu ) misafirlerinizi en rahat ağırlayacağınız mekan olan eviniz siz ve konuklarınız için uygun konsepte dayalı olarak harika bir eğlence mekanı haline getirilebilir. Evinizin teras katı, verandası, bahçesi, salonu, ya da havuz başı… Siz yerini belirleyin biz parti evinizi hazırlayalım…( Parti Hizmetleri ) Ev parti organizasyonuna dair tüm ayrıntıları bulabilmek sizin elinizde dilerseniz tüm ekipmanları Parti Davet Organizasyonu sizler için sağlamaktadır…. Arayıp bilgi edinin ve rezervasyonunuzu yaptırın dilerseniz Parti Organizasyon Fiyatları hakkında müşteri temsilcimizden ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz


Yetişkin Doğum Günü Organizasyonu

YetişkiYetişkin Doğum Günü Partisin Doğum Günü Davet Organizasyonlarınızda Bar Servisi, Kokteyl Hizmeti, Catering Organizasyonu gibi birçok seçenekle Davet Organizasyon hizmetinizde olacaktır… ( Doğum Günü Organizasyonu ) Doğum gününüzü mükemmel kalitede bir ses sistemi ile Dj in tertiplediği güzel bir müzik yayını ile muhteşem bir organizasyonla yaşamak istemez misiniz? ( Doğum Günü Süsleme ) Hayalinizi süsleyen tüm unsurları doğum günü organizasyonunuzda sizler için sağlıyoruz… Bu mutlu günü dost ve sevdiklerinizle unutulmaz kılabilirsiniz… Doğum Günü Parti Süslemeleri için masa süsleme, sandalye giydirme, balon süslemeleri, mekan için tül süsleme gibi bir çok seçenekle Davet Süsleme Firması hizmetinizdedir.


Davet Organizasyon Fiyatları

Kokteyl OrganizasyonuDüğün Organizasyonu – Açılış Organizasyon ve Davetleri –Nişan – Doğum Günü Partisi - Kokteyl Organizasyonlarınızda, sizlere her türlü karmaşadan uzak, hayal ettiğiniz ortamda, çiftler ve aileleri için yaşamlarının o en heyecanla beklenen, en özel, eşsiz günlerinde yalnız bırakmıyor, sürprizlerle ve görkemle dolu muhteşem bir şölene davet ediyoruz… Davet Organizasyon Fiyatları ( Plastik Sandalye Kiralama 3TL – Ses Sistemi Kiralama 250TL – Davet Kokteyl Fiyatları alkollü ve alkolsüz olarak değişmektedir… Bistro Masa Kiralama 25TL + Masanın Süslenmesi 35TL ( beyaz saten örtü ve fiyonk bağlama )… Masa Süsleme 30TL ( tek kollu gümüş şamdan, renkli taş ve boncuk süslemesi, beyaz saten örtü ile birlikte ) Davetleriniz için Balon Süsleme Fiyatı ( 1 adet tak balon + 10 adet çiçek balon ile birlikte 150TL – Karşılama Hostesi ve Garson Kiralama 100TL… Sandalye Süsleme 3TL + Kiralama Hizmeti 5TL – Palyaço Kiralama 100TL ( Fotoğrafçı Temini 300TL ) 100 metre Tül Süsleme Fiyatı 120TL. Daha detaylı bilgi için bizi arayın.


Davet Organizasyonu Süsleme ve Ekipman Kiralama

DDavet Masa Süslemeüğün – Davet – Açılış – Süsleme gibi bir alanda hizmet verem firmamız günden güne siz değerli dostlarımızla büyümektedir.. (- Davet Organizasyonu -) Hepimizin hayali bizim için özel bir şeylerin olması ya da yapılmasıdır. Sözün özü; hepimiz hayatımızda bir gün bile olsa özel olmanın güzelliğiniz yaşamak isteriz. İşte bu günde önemli olan sizin endişe etmeden ya da hiçbir ayrıntıya olumsuzluğa kafa yormadan bu günü yaşamanız gereklidir… Bu günün tadını Çıkarabilmeniz için…( Böyle güzel anlarınızı sizler için unutulmaz kılabilmek için sizleri bu endişe ve ayrıntılardan uzak tutup istediğiniz ortamı sağlayabilmek için tam 11 yıldır Siz Değerli Müşterilerimizin hizmetinizdeyiz…)


Davet Organizasyon Hizmetleri

Davet Organizasyonu İstanbulDavet Organizasyonları profesyonel ve eğlenceyi seven ekibi ile sizleri bu ortak noktada buluşturan günlerde profesyonelliğini ortaya koyarak profesyonel Ses Sistemi ve sanatçı kadrosu ile müzik coşkusunu, ( ışıklandırma ) ve ( süsleme ) ekibiyle günün temasını, yaşatarak sizlere o günün en unutulmaz gün olduğunu hatırlatır. Düğün Organizasyon Daveti için Catering ve Kokteyl Firması arıyorsanız Organizasyonlarda bilgi sahibi olan dilediğiniz zaman sizlere sunum yapmaya hazırdır… İstanbul Davet Organizasyon hizmetimiz İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasına Mevcuttur… Sünnet Düğün Organizasyonlarınız için Sünnet tahtı, masa sandalye süsleme ve kiralama hizmeti gibi bir çok seçeneğimiz mevcuttur… İstanbul Davet Organizasyonlarınızda Süsleme hizmeti almak istiyorsanız balon süsleme, kokteyl masası süslemesi, mekan süslemeleri, tül süsleme gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


Açılış ve Düğün Davet Organizasyonu

Düğün ve Davet Organizasyonuİstanbul Düğün Organizasyonu ve Davet Organizasyonları için Ajansımız arayabilir Fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz… Düğün Organizasyon - Nişan - Sünnet Organizasyonlarınızda, sizlere her türlü karmaşadan uzak, hayal ettiğiniz ortamda, çiftler ve aileleri için yaşamlarının o en heyecanla beklenen, en özel, eşsiz günlerinde yalnız bırakmıyor, sürprizlerle ve görkemle dolu muhteşem bir şölene davet ediyoruz… Mağazanızın, açılış organizasyonu yapacağınız, aktifliğini gösterecek ilk gün açılışınızdır ve bugünde yapacak olduğunuz aktivitenin başarısı gelecekte yapacağınız işlerin ve kazanacağınız müşteri kitlesinin aynası olacaktır…